Archiv - Setkání s Wahlgrenis - 2004

21.09.2011 20:45

 

Asi před rokem jsem docela náhodou objevila na internetu stránky, které mě zaujaly a odpověděly na některé otázky. Jedinečné stránky týkající se věcí mezi nebem a zemí. Wahlgrenis.cz.

Přála jsem si Wahlgrenis vidět na vlastní oči, poznat se s ní. Proto jsem se snažila zjistit, zda tato kouzelná bytost nepořádá seminář někde poblíž. Za přispění mé kamarádky, která všechno zorganizovala, se seminář mohl uskutečnit přímo v našem městečku.

Poměrně nejistě jsem vcházela do dveří, v nichž stála drobná, křehká postava, a volala: “No jasně, to je Sára a vypadá jako Sára!" Přesně tak vypadalo mé první setkání s Wahlgrenis.

Usadila jsem se hezky dozadu, jak jsem byla zvyklá ze školy, a nenápadně se rozhlížela po ostatních. Nakonec jsem byla přesazena na první sedačku, protože místo vzadu bylo plné negativní energie.

Tak, a už mi nic nebránilo v tom, abych nasávala atmosféru a příval informací, které jsem očekávala.

Dnes vám ale neprozradím úplně všechno – podělím se s vámi o to, jak správně pracovat s kyvadlem a jak se naučit řeči kyvadla.

Každá z vás už určitě držela v ruce kyvadélko – prstýnek a snažila se získat odpovědi na své otázky.

To, že kyvadélko funguje, není potřeba vysvětlovat. Ale odpovídá vám správně? Víte, na co se vlastně můžete zeptat a kolik otázek je vhodné položit?

Mé začátky s kyvadlem přišly v době osobní krize. Snažila jsem se zjistit, jak to vlastně bude dál... Bohužel, odpovědi byly příliš různé. Zuřila jsem a máchala kyvadlem na všechny strany, protože jsem chtěla slyšet něco jiného. Zkoušela jsem to zas a znova. Nakonec si ze mě kyvadélko dělalo legraci a já pochopila, že tudy cesta zatím nevede.

Trvalo přes dva roky, než jsem pochopila, že je potřeba sundat z očí obrovské růžové brýle a začít jednat sama, bez lživých otázek i odpovědí. Najednou jsem začala dostávat informace, které mě pomalinku směrovaly ke zdárnému vyřešení problémů. Ale o tom zase někdy příště, teď se vrátím zpět ke kyvadlu.

 

Jak tedy začít správně komunikovat s kyvadlem a kdy je ta správná doba?

 

Moje kamarádka si stěžuje na skřítky, kteří jí schovávají věci v bytě. Slyší nebo zahlédne něco zvláštního: mihnutí, cinknutí, dokonce spadne předmět, který by padat vůbec neměl... Cítíte zvláštní chlad nebo mrazení? Cítíte, že se s vámi snaží někdo spojit, a nevíte, kdo to je a proč se tyhle věci dějí? Odešel vám někdo hodně blízký a vy máte pocit, že je v domě stále přítomen? Slyšíte zvláštní zvuky, cítíte zvláštní vůně..? Ano, to je ta správná doba na kyvadlení a kladení si základních otázek.

Předpokládám, že máte alespoň základní zkušenosti s kyvadlem. A když ne, doporučuji odkaz (pod tímto článkem), na kterém se dozvíte, jak postupovat v začátcích.

Úplně první věc, kterou musíme udělat, je požádat univerzální vědomí o povolení komunikovat s touto bytostí právě tady a teď.

Ne každý toto povolení dostane. Ptáte se: co to je za bytost, neublíží mi, nestane se mi něco zlého? Bytost, která vás upozorňuje na svou přítomnost, potřebuje pomoc, a pokud přistupujete právě s úmyslem pomoci, nemusíte se bát.

Jestliže nejste duševně připraveni, máte pochybnosti, strach, odložte svou pomoc nebo požádejte někoho zkušeného.

Překračovat hranice světů není dovoleno nerozvážně, pro zkrácení dlouhé chvíle. Dostanete-li zápornou odpověď, nemá smysl pokoušet se o další kroky. Zkusíte to jindy, druhý den či později.

Vždy pokládáme otázky, na něž lze odpovědět ano – ne. Předpokládám, že jste zkušené čarodějky, a proto není třeba vysvětlovat, že na tuto činnost musí být klid.

 

První otázka by měla znít:

 

Je ta zpráva pro mě?

Čím ti můžu pomoci?

Když vám kyvadélko odpoví, pokračujte doplňujícími otázkami:

Znala jsem tě v tomto životě?

Znala jsem tě v minulém životě?

Z kterého roku či století se známe?

A teď prosím pozor – nebudeme pokládat více než PĚT otázek.

Tyto otázky jsou pouze pro vaši informaci. Samozřejmě klademe takové, které nás dovedou k odpovědi. Sami poznáte, že jsou ty správné.

Tím skončíme a poděkujeme za spolupráci. Pokračovat budeme zase další den a opět pokládáme pět otázek.

Na doplnění a upřesnění doporučuji pořídit spirituální vějíř. 

Velké poděkování patří Wahlgrenis, která dala laskavý souhlas, a já mohla napsat těchto pár řádků. Pokud vás toto téma zajímá, můžete se těšit na pokračování.