Archiv - Setkání s Wahlgrenis podruhé.

21.09.2011 20:48

 

V předešlém díle jsem vám popsala mé setkání s Wahlgrenis a také jsme si představili práci s kyvadlem. Pokud ještě nemáte kyvadlo doma, nebo vás stále něco brzdí a nejde vám práce od ruky, nezoufejte, to je přirozený vývoj. Pokud vytrváte, dostaví se zcela určitě úspěch.

Mám kamaráda, léčitele – esoterika, který má široký přehled, kyvadlo používá také k léčení a vyčištění od různých druhů energií. Zeptala jsem se proto, jak se naučil pracovat s podvědomím a kyvadlem. Odpověděl, že je to velmi snadné, blok mu odstranila jiná léčitelka a on může bez problémů pracovat s kyvadlem. Když mi určoval procenta, na kolik jsem úspěšná, vyšlo třicet procent, což mě tehdy moc nepotěšilo a hlodal ve mně malý červíček pokušení, abych si nechala také odstranit blok.

Přemýšlela jsem, že je to vlastně snadné, mám blok, zaplatím si a on mi ho nějaký zkušený léčitel odstraní. Tomu se panečku říká rychlý postup. Časem jsem pochopila, proč tak málo kyvadélko využívám. Informace ke mně přicházejí volně, a pokud mám něco vědět, dozvím se to, aniž by mi někdo pomohl a odblokoval mi za mírný poplatek určitý problém.

Dnes vám povím, jak nás učila Wahlgrenis za pomocí kyvadla určovat negativní energii v domě. Dostali jsme čistý papír a měli zakreslit plán bytu. Všichni malovali, jenom já jsem bezradně seděla. Nakonec jsem dostala svolení, že malovat nemusím, protože to prostě neumím.  Projedu si náš byt alespoň v duchu, což bylo lehce splnitelné. Moje fantazie nemá hranice a já se pustila do zjišťování.

Pokud tedy chcete zjišťovat negativní energii za pomocí kyvadla, je zapotřebí čistý, bílý papír, na kterém budete kreslit plánek vašeho bytu. Začíná se od vršku a skončíme dole vchodovými dveřmi. Okna a dveře uděláme šrafovaně a pokoje popíšeme detailně i se spotřebiči.

Pokud máme všechno zakreslené, vezmeme si na pomoc kyvadélko. Pozor, nebudeme se ptát ano – ne. Pokud je v bytě negativní energie, tak se kyvadélko začne točit dokola. Místo označíme křížkem a postupně „projedeme“ celý byt či domek.

Dále můžeme zjistit stupeň znečištění a to tak, že kyvadélkem zkoušíme, jak je vysoká míra znečištění na stupnici 1 – 12.

Většinou se znečištění pohybuje od 1 stupně do 5 stupňů. Pokud vám vyjde stupeň 12 jako jednomu účastníkovi semináře, tak jste v podstatě na druhém břehu, protože žít na takovém místě není možné. Docela jsme se zasmáli, při druhém měření vyšla dotyčnému devítka a to je stále nad hranicí, takže jsme se dobře pobavili na cizí účet. I když nám  Wahlgrenis vyprávěla, jak je to s intenzitou vysokých stupňů, dobře víme, že učený z nebe nespadl a trpělivostí se každý může dopracovat k úspěchu.

Pokud jste objevili negativní energii, je dobré věc přemístit na jiné místo. Jestliže se jedná o postele, hledejte nejvhodnější variantu, vyplatí se vám.

Nezapomínejte, že každá špatná energie škodí, a proto v závěru přidávám odkazy, kde se dozvíte, jak se špatnou energií zatočit.

 A to je konec, i když pro někoho možná začátek.

Dnes ukončím mé psaní o setkání s Wahlgrenis. Ano, vím, pokračovat by se dalo stále, ale přeci jenom skončíme, tak jako skončil seminář a den s touto kouzelnou bytostí.

Povídali jsme si hlavně o práci s kyvadélkem, na semináři jsme probírali také různé polohy pro příjem vesmírné energie. V závěru přidám odkazy, kde si tyto polohy můžete prohlédnout na fotografiích. My jsme se naučili polohu osmičkovou a trošku složitější polohu srdíčkovou.

Poloha osmičková se provádí večer před spaním a vůbec nevadí, pokud při ní usnete. Energie proudí ve tvaru osmičky a používá se k přijímání vesmírné energie s cílem léčit vlastní tělo. Sledujte své pocity a také obrazy, které možná uvidíte či ucítíte. Byla bych moc ráda, pokud byste se podělily s námi a napsaly nám, jak se vám dařilo či nedařilo. Mějte trpělivost a nevzdávejte se v případě neúspěchu. Může se stát, že ještě nejste připravená, takže polohy vyzkoušejte později, až ucítíte, že přišla ta správná doba.

Zjistila jsem, že nejsem zdaleka tak zdatná, jak bych si přála, a tak jako jsem ztroskotala na popisu plánku bytu, tak jsem vyhořela na sestavování Magického ornamentu. Byl to boj, ale nakonec jsem vyhrála a za pomoci zdatného kolegy jsem sestavila náš rodinný ornament. Wahlgrenis každému vysvětlila jeho význam.

Převedla jsem také naše jména na magický obrázek a chystám se poctivě všechno přemalovat a uložit pod postel, kde tyto obrázky slouží pro naši ochranu (návod, jak zakreslit jméno do magického obrázku, najdete také v závěru – magie1_grafjména.htm).

Další zajímavostí, kterou miluji, bylo čarování se svíčkou, Každý jsme dostali bílou svíčku, do které jsme vtiskli pomocí své energie naše přání. Použili jsme bílou svíčku, ale využít se dají také barevné svíčky, např. oranžové, modré, zelené, černé…Nejlepší jsou svíčky ze včelího vosku, je v nich spousta energie. Vosk taje a znamená živel vodní, kouř naopak znamená živel vzduch. Postavíme se rovně a svíčku vezmeme do pravé ruky, kterou natáhneme před sebe… Zavřeme oči a svíčku pevně držíme všemi prsty. Přání předáváme do svíčky, a až budeme mít pocit, že jsme se soustředili dostatečně dlouho, svíčku zapálíme a necháme vyhořet. Umístit ji můžeme do svícnu nebo kamkoliv, kam nám to vyhovuje, a hlavně nezapomínáme na bezpečnost.

Další rituály, které můžete provádět, najdete v tomto odkazu – magie1_svicky.htm.

Důkladně jsme si prohlédli věštecké pomůcky, které Wahlgrenis používá, a na závěr udělala každému osobní výklad.

Byl to hodně náročný den a já si odnesla spoustu zážitků, našla jsem nové přátelé a zase naopak vím, že s některými se již neuvidíme, tak to v životě chodí…