Co mám udělat, abych byla šťastná?

24.08.2011 13:41

 

Příběh Sofie, která zdánlivě jednoduchou otázkou, odhalila dávno zapomenutou bolest a pravdu o svém dětství. Rozhodla se, změnit svůj život od základu, její píle i víra, dokázala zázraky.

Když se mi Sofie ozvala prvně, chtěla jen naznačit, jakým směrem se má vydat, aby našla štěstí.

Pracovaly jsme společně na dálku a konzultací proběhlo několik. První informace Sofii doslova šokovaly, protože odhalily tajemství, které v sobě skrývala po mnoho let. Přesto našla odvahu a mohly jsme pokračovat dál.

Jaké informace jsem předávala?

Napojila jsem se na auru a přijímala spoustu informací, jejich rychlost byla tak velká, že jsem popsala několik stran a zakreslily se mi všechny bloky. Sofiina energie byla zablokovaná a neproudila tak jak měla. Čakry měla velmi slabé, což naznačovalo velkou únavu organismu, nechuť cokoliv řešit i dořešit.

Velký rozpor a vnitřní boj, který vedla, ji nutil hledat odpovědi na otázky: „Proč právě já, proč nemohu být šťastná? Proč kdejaká žena v mém okolí, září štěstím a já mám jen oči pro pláč, nemám nic! PROČ.“

Sofie se snažila myšlenky potlačit a přesto, že se usmívala, nebyl to úsměv štěstí, ale utrpení, nechtěla, aby okolí cokoliv poznalo a tak měla pocit, že je jen hadrová panenka, která je ovládána svými myšlenkami. Její myšlenky se časem začaly plnit nenávistí k sobě i svým blízkým. Byla v začarovaném kruhu a nevěděla jak vystoupit ven.

Jak z toho ven?

Informace pro Sofii byly jasné, prvním krokem měla být úprava životního stylu, více odpočinku, potraviny, které konzumovala, pečlivě vybírat, začít cvičit jógu nebo si vybrat cvičení dle chuti a nálady. Nejtěžší úkol byl, mít se ráda a milovat se, se všemi dobrými i negativními energiemi!

Sofie se zastavila a začala trénovat před zrcadlem, z počátku se učila, usmát se na sebe, podívat se sama sobě upřímně do očí, když zvládla první krok, přidala další a k úsměvu říkala slova… mám se ráda. Postupně přidávala další a další slovíčka, později věty a pohled do očí byl upřímný. Já jsem předávala energie, které pročistily její byt a zaktivovaly její ženskou energii. Přirovnávám to, k pilulce první pomoci, energie jsou jemnější a dům i lidé v něm, prozáření světlem a láskou.

Předala jsem také vzkaz od ochránce, který stojí věrně u jejího boku a pomáhá, stačilo jen požádat. Později jsem se dozvěděla, že je to její dědeček, kterého měla velmi ráda. Pracovaly jsme asi měsíc a za několik týdnů jsem dostala zprávu,

kde mi Sofie popisovaly změny, které se dějí v jejím životě, jako největší dar a zázrak, považuje velké zlepšení, vážně nemocného syna, který přebíral negativní energie od své matky.

Proč se mění život?

Sofie, požádala o pomoc, netušila, co ji čeká a přesto, se rozhodla změnit svůj život a najít tolik hledané štěstí. Nechala si čas na rozmyšlenou a začala jednat. Pracuje nejen na svém ženství, ale také tvoří svůj život a své myšlenky, vybírá si jen ty, které ji naplňují radostí a řídí svůj život sama bez ohledu na to, co si řekne rodina či okolí.

Pokud je šťastná a spokojená matka, její štěstí, harmonie a pohoda naplní nejen domov, ale také okolí a všechny v její blízkosti.