Jarinkové jarni odtučňovaničko

09.03.2011 18:42

Moje milované cerečky, dneska sa s vama podělim o svoje tukove zhlavečky.

Nebudeme vyvařovať ani pecť v trubě, budeme společnyma silama bojovať o krásnějši a ščihlejší těličko. Cérečky, esli zte nejake moc vyhubnuté, tož si dneska nepošmáknete, ale našu pitnu kuru si možete vyzkušať s nama, těličko sa vam pročisti jak jarni potuček.

Každa z vas ma dozajista přistup k čerstvučkym kopřivam. Esli zte z města, tož nezufajte a poproste kamaradku z dědiny, ať vam vykopne kopřivy aji z kořenem a ty si možete zasadiť na balkonek.

Taka kopřivova pročisťovaci kura ma cosik dobreho do sebe, vysledky su skorem na počkani a vaše těličko vam poděkuje.

Kopřiva je totiž taky maly zazrak a dokaže vam pomocť od všeckych neduhu. Možete z ni uvařiť špenatek, lebo přidať do nadivky. Enemže dyž chceme zhubnuť a těličko pročistit, použijeme odvarek z mladych kopřiv.

Natrhame si mlaďunke kopřivy, oplachneme je ve voděnce a naskladame do hrnca. Potem uvařime vodu a tou vodou kopřivy zalejeme, nechame vyluhovať enem kraťunko, aby sa nepotratily všecky vitaminky, potem popijame v pruběhu dňa tento lahodny čajiček a vydržime nejmeně tři týdny. Pak uvidite zazraky na svojem těličku.

Esli vam nekdy čajiček zbyde, tož ho nevylevajte, ale polejte si s nim vlasy a promasirujte vašu kužu na hlavisce. Vlasky vam budu rust takovým tempem, že budete v šoku a okoli vas dozajista nepozna.

Tož přijemne popijaníčko vam přeje vaš lečitel Jarinek.