Svátek Nových duší aneb jaro je TADY.

17.03.2011 17:59

   

 

V sobotu 19. Března začíná Úplněk – 19:10

 

V pondělí začíná další významný den a tím je Jarní rovnodennost. Slunce vstupuje do Berana v 0:20.

Slunce vychází 6:04 a zapadá 18:16

Spojte se společně s naší Matkou Zemí a probuďte v sobě ženskou energii, probuďte v sobě Bohyni! Svátky jara znamenají příchod nových duší a také uzdravování se. Pokud vás cokoliv trápí, tak právě nyní máte možnost danou situaci uzdravit a vyléčit.

Sobotní úplněk ženskou energii umocní a znásobí. Stejně tak jako se raduje příroda, radují se také všechny bytosti. Slaví se příchod jara a odchod zimy, skřítkové, víly a další bytosti milují oslavy a radují se celou noc. Vědí, že přichází mystická svatba, kdy se Zem spojí se Sluncem a svatba je vždy důvodem k oslavám. Mocná energie se šíří jako lavina lásky a radosti. Smrt odchází a přichází nový život!

 

Jak probudit ženskou energii?

Ujasněte si vaše přání, prosbu, kterou budete předávat Slunci i Luně, můžete ji vyslovit nahlas nebo vyslat jako myšlenku.

V den kdy je přechod na jaro, vyjděte na kopec a přivítejte vycházející Slunce.

Vezměte si sebou čistou pramenitou vodu, můžete i víno a darujte je Slunci.

 

Jak na to?

Trochu vody či vína přelijte do poháru a postavte se čelem k vycházejícímu Slunci, uchopte pohár do obou rukou a vychrstněte je na Sluníčko se slovy: „Tady máš mé milované Slunce dar.“  Voda, kterou dostane je očistná a magická, dokáže vyčistit krajinu od negativních energií, stejně tak pomůže i Vám. Nechejte se vést srdcem, nehledejte v čarování žádné složitosti ani se nic neučte nazpaměť, věřte, že vaše ženská energie vás povede tím správným směrem. Víno, není nutné, ale voda ano, to je dar, které Slunce přijímá s láskou a uzdravuje vše kolem. Sobotní Úplněk kouzlo ještě umocní a věřte, že vaše přání se vám splní. Přát si můžete cokoliv lásku, peníze, zdraví, novou práci, ale také lásku pro všechny bytosti na této Planetě. Po vyslání vašeho přáníčka nezapomeňte poděkovat. Zbylá voda či víno má magickou moc. Vodu můžete po kapkách přidávat do vaření, nápojů nebo také vyléčení bolesti či ran. V chladnu vydrží až půl roku. Víno doporučuji vypít co nejdřív s myšlenkou na splnění přání. Vodu použijte i pro vaše domácí mazlíčky, jsou to rovnocenné bytosti, které si zaslouží lásku a pozornost. Hodně štěstí a láskyplné probouzení vaší ženské energie.