Universum je spousta malých zvonečků

31.08.2011 10:46Moje babička říkávala, že věci chodí ve třech. Jistě jste sami už párkrát narazili na obdobná rčení, která vždy po lidsku vysvětlují, že podobné věci se přitahují. A kdo se jen trochu dobře dívá, ten už si toho musel také všimnout. Přijde mi to, jako by se střídala období leteckých neštěstí s obdobími vykolejených vlaků, či potopených lodí.

Je v tom nějaký klíč, ale jaký?


Když někde, kdekoli vykolejí vlak, můžeme si být téměř jistí, že za pár dnů vykolejí ještě někde jinde další, a pak minimálně ještě jeden.


To samé je s letadly.

Nikdy to není jen jedno. Když padají letadla, vlaky mají klid.

Už dlouho mě to zajímá a možná není v našich současných možnostech tohle zvláštní napojení událostí jedné na druhou, úplně rozklíčovat a cele pochopit


Ale vývoj v našem duchovním poznání tu je.

Už se neomezujeme jen a ono okřídlené „Když se to s..e, tak se to se..e“, ale čím dál víc lidí, se kterými mluvím, je na tom jako já.

Chtějí jít hlouběji, více se snaží tyhle podivné zákony pochopit.

Jsou to malinkaté zvonečky

A teď se nelekejte, že míním proklamovat něco extra složitého a iracionálního. Možná je to totiž jednoduché. Tak jako vlastně všechno. Jen se to složitým zdá.

Představte si všechno kolem sebe protkané neviditelnými vlákénky. Ta vlákénka jsou energie vyslaných myšlenek a energie dění, která mají naprosto vždycky návaznost na myšlenku. A myšlenka je sakra silná energie.

Všechno v čem žijeme, v čem se pohybujeme, se jakoby rozechvěje v momentě, když se s tím potkáme. A to se děje vlastně pořád.

Pořád myslíme, pořád mluvíme, pořád něco děláme. A to, co říkáme a děláme, všechno čeho jsme součástí, rozechvívá okolí, druhé lidi, události

Představuji si to jako malilinkaté zvonečky, všude kolem nás.

Jestliže se tedy (dám zlý, ale trefný příklad) stane letecké neštěstí, rozechvěje to hroznou spoustu zvonečků v tónu, který je poplatný právě té události.

Zvonečky obětí, zvonečky pozůstalých, zvonečky všech kdo jsou nějakým způsobem spojeni s letadly a ještě jeden zvoneček. Zvoneček „letadla“.

V ten moment vibruje a zvoní veliká řádka zvonečků jedinou tóninou. Jeden rozezvoní druhý a další a další. Na tom ani není nic nepochopitelného, to je fyzika. Vibrace jednoho předmětu způsobí vibraci stejného, blízkého předmětu.


A teď si představte, kolik jich je! Vibrují, dokud se neuklidní.

Pak vykolejí vlak. Je to stejné.

Potopí se loď…války, atentáty, sesuvy půdy, zemětřesení….


Může se stát, že vibruje najednou spousta zvonečků, spoustou tónů….

 


Michaela
 

 

Zdroj: mrkněte na fotky a další skvělé články:  www.popelky.cz/home.html