Bezplatná poradna je uzavřena.

Výklady

 

Ukázka mé dřívější práce pro magazín...Jasmínka
Poslední dobou se tak trochu zhoršila moje finanční situace a taky řeším bydlení od města ,které se trochu táhne a já s dětmi a přítelem z Moravy bydlím v pronájmu,který je na nás trochu drahý,s přítelem jsme si prošli svoje úskalí od stěhování k nám přes vyjasňování pozic až po takovéto souznění s občasnou bouřkou,jenže já nevím je to věkem ta moje obava nebo prostě jen moc myšlenek ,pořád se o nás všechny 4 bojím a hrozně bych si pro nás přála nějaké to zázemí proto bych se ráda poptala na mojí budoucnost a jak to tam vypadá ,je to poprvé co někoho takto oslovuji s kartama přes net ,ale měla jsem kamarádku jenže ta se pro změnu zamilovala a odstěhovala do Mostu což je pro mě jihočešku trochu z ruky,jinak i já se zajímám o tajemno a především magii,energie ,ale jak říkám nějak jsem se ztratila a proto Vás prosím o nahlednutí do mé budoucnosti a přeji příjemné skoro už prázdniny.

Odpověď :
Jasmínko když si znovu přečteš svůj dotaz zjistíš, že je plný obav a strachu z budoucnosti. Budoucnost si vytváříš sama svými myšlenkami, dalo by se říct nač nejvíc myslíš to – do svého života také přitahuješ. Takže pokud se neustále zabýváš strachem o sebe i rodinu, potom přitahuješ situace, které se ti nelíbí a jsou zcela zbytečné. Říká se jednou jsi dole a jednou zas nahoře, kolo štěstí se neustále otáčí, střídají se úspěchy s neúspěchy. Neboj se občas zariskovat, stojí u tebe neočekávané štěstí, byla by škoda propásnout příležitost jen díky obavám z budoucnosti.
Hodně štěstí při tvém rozhodování !

mariena: ...

Ahoj Sárinko! Ráda bych se dozvěděla, jestli se ještě dokážu uzdravit, nějak se mi to komplikuje. Díky

Odpověď :
Marienko, pro tebe jsem dostala zvláštní poselství a věřím, že tě potěší.
Když jsem se na tebe dívala uviděla jsem ženu, která je zcela bez energie a síly, asi jako auto, které se snaží jet na plný plyn a chybí mu palivo. Výčitky, strach, minulost…to jsou myšlenky, kterými se zabýváš. Přišla jsi na to, jak moc je život pomíjivý a proto se bojíš ubrat plyn. Věř mi, životu neutečeš ani neujedeš ! Zastav se na chvilku a přestaň se trápit výčitkami, řekni si …co se stalo kdysi dávno nemohu změnit, ale co změnit mohu je můj současný život.
Mám pro tebe dobrou zprávu, nejpozději do roka tvé zdravotní problémy odezní a ty máš šanci se zcela uzdravit. Za předpokladu, že změny odstartují v tobě samotné nejen vně – tvé tělo, ale také uvnitř – tvá duše. Je nutné zcela změnit životní styl, posílit krevní oběh i nervový systém.
Klíčové heslo zní : Harmonie a vyrovnanost.
Je zapotřebí neotálet a začít na sobě pracovat ihned. Vždy si vzpomeň na jedno ze dvou základních pravidel delfské věštírny : Všeho s mírou !
Hledej v sobě rovnováhu, vyváženost, trpělivost, mírnost a tichost. Důležitá je také čistá voda, která čistí a plyne neustále vpřed. Nezapomínej na dostatek tekutin.
Co se týká tvého života vidím u tebe nečekaný zlom, změnu, kterou odstartuješ a která bude velmi šťastná. Stojí u tebe štěstí a možná by nebylo špatné koupit si los nebo podat sportku. Pozor však na staré názory a zvyky, to by tvé Kolo štěstí zablokovalo ! Může se stát, že občas budeš ztrácet pevnou půdu pod nohama, to je v pořádku, pusť staré myšlenky k vodě a směle vykroč do nového života !
Přeju ti hodně sil a mnoho zdraví !

verca: ...

Prosím,ráda bych se tě zeptala na svůj důchod. Mám už několik let plný inv. důchod a letos mě ho doktorka u komise snížila na ten nejmenší stupeň,což je úplná nicka,s tím,že jsem schopna pracovat,aniž by si pořádně pročetla moje zdrav. zprávy a pozvala si mě na pohovor. Rozhodnutí poslala rovnou do Prahy a já teď čekám od nich oficiální rozhodnutí,abych mohla podat odvolání,ale moc od toho nečekám. jen se strašně bojím,co budu dělat,když mi moje ošetřující lékařka nechce dovolit žádnou práci a bez finančních prostředků se nedá normálně žít.

Odpověď:

Věrko u tebe vidím spoustu zmatku, strachu a nejasností. Nejasnosti se týkají především tvých zdravotních zpráv. Než začneš házet flintu do života, je zapotřebí aby ses smířila se stávající situací, tu momentálně nezměníš a můžeš si vybrat buď budeš čekat špatnou zprávu nebo začneš jednat, neřeš co nemusíš zbytečně propadáš depresím a to celou záležitost ještě zhoršuje. Zajdi do nemocnice a nechej si udělat nové zdravotní posudky dříve než ti přijde jakékoliv rozhodnutí, domluv se s lékaři na sepsání nového posudku. Pokud začneš jednat a nenecháš nic náhodě vše se v dobré obrátí. Změnu musíš udělat jako první ty, tak s chutí do toho, výsledek určitě stojí za to!

Nisa: ...
neumím se rozhodnout mezi dvěma muži. Možná by bylo nejlepší najít nějakého třetího. Co ty na to? Nevidíš nějakého?

Odpověď :
Niso mám pro tebe skvělou zprávu, opravdu na tebe čeká co se týká lásky něco úžasného, nadpozemského a vášnivého !
Psát pro kterého muže se máš rozhodnout nebudu, víš, že takhle to v životě nefunguje, proto jsem se zeptala co tě čeká v lásce a věř, že je to spousta lásky. Vytáhla jsem Eso Pohárů a to je nejšťastnější karta. Symbolizuje srdíčko naplněné láskou a také splněná přání. Pozor však nynějším partnerům se to nebude ani trošku líbit a ty se budeš připadat jako princezna o kterou dva rytíři svádí nelehký boj. Hodně štěstí v rozhodování !

Kamillka: ...

Chtěla bych poprosit o radu, neboť si nevím rady se situaci, ve které se nacházím. Procházím velmi těžkým obdobím, velmi nemocná dcera a manželská krize. A právě nad vztahem visí mnohé otázníky, na které bych chtěla znát odpověď. Zůstat ,nebo odejít? Chce být manžel opravdu s námi, tak jak to tvrdí, nebo je to jen další z jeho povedených lží. On odejít nechce, i přesto, že udržuje mimomanželský poměr. Jak si může být tak jistý, že já to všechno ustojím, že to časem nějak přejde, bez nějakého (jeho) přičinění. Vysává ze mně veškerou energii a ještě si chodí načerpat jinde. Ale já nemám kde čerpat. Cítím se jak vyhořelý prázdný dům. Je to všechno jenom moje chyba? Jsem tak špatná žena, neumím dát manželovi co si přeje, proto musí hledat jinde?

Odpověď:
Kamilko, tvé otázky jsou na celý výklad a na ten potřebuji tvoji spolupráci a delší čas.
Ve vztahu se cítíš ohrožená a hádky ti vůbec nedělají dobře. Měla by sis stanovit jasná pravidla a s manželem se dohodnout co bude dál. Procházíš těžkými zkouškami a záleží jen na tobě jestli obstojíš. Přeji ti hodně sil !

ozon:

Ahoj Sáro, mám nového přítele, podívala by ses, zda má vztah nějakou budoucnost?

Odpověď:

Ozon: Když se dívám na tvůj nový vztah, chybí mi v něm láska, štěstí, harmonie, souznění, prostě vše co k nové lásce patří. Toužíš po lásce, i když city nerada přiznáváš, jsi velmi citlivá bytost, přesto na tvé tváři nevidím úsměv. Stejně tak je to u tvého přítele. Oba máte velmi málo energie cokoliv změnit. Tvůj přítel je hodně materiálně zaměřený a peníze v jeho životě hrají dost důležitou roli. Vidím u vás nějaká úřední jednání, může to být také rozvod, řešení finančních záležitostí a následné soudy. Vše dopadne po zásluze, což znamená, že je potřeba nést zodpovědnost za všechny činy, které ve svém životě vykonáme. Změny, které jsou na spadnutí, byste měli neprodleně udělat a ukončit tak jednu životní kapitolu. Vidím u vás také strach a obavy což není dobré, strach každého svazuje a uzavírá cesty i začátky.

Vše máš ve svých rukou a dávej si prosím pozor na zákeřnost, která může nečekaně přijít od mladšího muže.

Přeji ti hodně štěstí.

lidule:

Sáro, já jsem se taky chtěla zeptat na můj vztah s manželem. Jen bych chtěla vědět, jak se nám to bude dál zvládat, když se nemůžeme naladit na stejnou vlnu a stále vznikají hádky, které mně vysilují.

Odpověď:

Lidule: zvládat nefunkční manželství budeš stále hůř, už teď jsi proti svému manželovi malinkatá, uplakaná a utrápená žena, tvé myšlenky tě stahují ještě víc do močálu, ve kterém stojíš, a záleží jen na tobě, jak rychle z něj nalezneš cestu ven. Je zapotřebí abys na nic nečekala a začala jednat, jsi krásná a žádoucí žena a nikdo nemá právo tě psychicky týrat. Najdi v sobě zbyteček síly a začni měnit své staré nefunkční vzorce chování. Manžel má v tuto chvíli nad tebou převahu a myslí si, že to tak zůstane, dělá mu radost ti ubližovat a necítí vůbec žádné výčitky, přijde mu, že se chová naprosto normálně!
Změny k lepšímu jsou u tebe na spadnutí, sama cítíš, že tě způsob života ubíjí a mučí. Jsi psychicky i fyzicky na dně a momentálně stojíš bezradně na místě a nevíš, co si počít se životem. Liduško, zastav se na chvilku, zhluboka dýchej a vykroč směle do nového života. Začni pracovat sama na sobě a uvidíš, jaké změně tě čekají, nenechej se vodit jako loutka! Vím, že to dokážeš, velmi brzy se u tebe objeví mladý člověk, zřejmě muž, který ti velmi pomůže a ty se připrav na láskyplnou nákladnost, pohodu a přátelství. Jestli je to nový přítel nebo změna manžela to zjistíš velmi brzy.

Hodně sil na nové cestě životem.

Ruzovyelf :

Ahoj Sáro. Díky, za Astroporadnu a za to že si na nás děláš čas. Tak tedy, jestli můžu, měla bych hned jednu otázku. Žiji už 12 let v Německu a situace na pracovním trhu je tu čím dál horši. Zvlášť od té doby, co tu byly zavedeny tkz. MiniJoby, o práci na plný úvazek nezavadíš. Právě takový MiniJob mám taky, to znamená, že můžu za měsíc vydělat max. 400 Euro, to znamená omezený počet hodin, podle toho, kolik má kdo kde na hodinu. Já mám 10 Euro, takže 40 hodin měsíčně. Hrozně bych si přála normální práci na plný úvazek, jedno jakou a kde. Mohla by ses, prosím, mrknout, jestli mám vůbec šanci nebo zůstanu u toho MiniJobu. Tak nějak pro tento a příští rok. Děkuji předem.

Odpověď:

Elfíku: u tebe vidím v prvé řadě velké změny uvnitř tebe, udělalas kus práce a ušla kus cesty, nastala u tebe hluboká změna, která byla nevyhnutelná, prožila jsi zklamání v práci i v životě, překonáváš překážky, ale po všech potížích u tebe vidím velkou úlevu, nové pracovní příležitosti a projekty. Pozor na přetvářku, která se kolem tebe může vyskytnout.

Jarmil:

Ahoj Sáro, chtěla jsem se zeptat karet jestli se zlepší situace mezi synem a mužem, syn je 30.1.81 a muž 28.5.55 zajímalo by mě jestli je v kartách vidět jestli se spolu někdy usmíří ? A já jsem narozená 22.12.1956 moc děkuji za odpověď , vím že píši pozdě klidně si počkám na další vydání čekám už pár let tak nějaký týden už vydržím moc díky

odpověď:

Jarmilko, situace mezi manželem a synem bohužel nevidím vůbec hezky. Syn má velmi špatné a nehezké myšlenky co se tvého manžela týká a žádné zlepšení v krátké době nevidím. Manžel se trápí tak, až je z toho nemocný. Před synem si připadá malý a bezmocný. Vztahy jsou velmi špatné a lepší nebudou. Manžel by se měl od syna zcela odpoutat a žít vlastní život. To, že je váš syn neznamená, že k němu máte závazky po celý jeho život. Nyní je dospělý a musí se o sebe postarat sám. Vaše úloha již dávno skončila a tím, že mu ustupujete, se situace jen zhoršuje. Propusťte ho ze svých životů, i když se vám to bude zdát kruté, věřte, že to má svůj důvod. Vidím problémy ohledně financí a nutnost synova odchodu. Neustálé vměšování a neshody, způsobují ve vaší rodině chaos, zmatek a beznaděj.

Držím palečky, ať celou situace zvládnete, nikdy není pozdě začít nový život!


Petronila: ...

Ahoj Sári, jsem v docela složité situaci. V nové práci se mi líbí jeden kolega, ale nevím... Bojím se cokoliv podnikat, jsem tam teprve krátce a nevím, jak to vidí on. Chtěla bych se zeptat, jestli se z toho časem něco vyvine, případně jestli v blízkosti mě vidíš někoho jiného nového? Už jsem přes dva roky sama a i když věřím, že všechno přijde v pravý čas, občas už nedoufám... Děkuji.

Odpověď :

Petronilo, u tebe vidím muže vodního znamení Ryby, Raka, Štíra. Je to citlivý a láskyplný člověk, který velmi rád pomáhá méně šťastným. Je romanticky založený, citlivý a někdy až přehnaně sentimentální. V lásce je to muž lásky. Rozmazluje svoji partnerku a přání ji plní téměř na počkání. Tebe vidí jako milou a přitažlivou ženu. Tvé představy a přání se naplňují. Čeká tě velmi radostná vzpomínka a ty budeš s trochou nostalgie vzpomínat na vše krásné. Nezapomínej, že šťastné vzpomínky vytvářejí tvoji budoucnost! Neboj se, prožívat své touhy a přání naplno, buď však také připravená se vzdát toho, po čem tolik toužíš. Důvod je prostý, i když nechápeš proč, tak vše se děje v jakémsi řádu a staré myšlenky udělají místo pro nové! Čeká na tebe také stěhování či cestování s partnerem. Pozor na impulsivní a netrpělivé chování. Zbytečně bys vyvolávala hádky a napětí. Budeš překvapená, s jakou rychlostí se vedle tebe nová láska objeví. Hodně štěstí a měj oči i srdíčko otevřené!

Jana: ...
Milá Sáro, moc prosím o radu, jak se rozhodnout. Jsem rozvedená a mám asi rok o a půl přítele, se kterým se scházím jenom o víkendech. Chtěl by si mě vzít. Nevím, jestli to mám udělat. Mám strach z nového svazku. Moc děkuji za odpověď.

Odpověď:
Jani, rozhodnutí musím nechat na tobě a věřím, že bude správné. Máš obavy z nového vztahu, protože ses již jednou zklamala, což je pochopitelné. Vidím u tebe zablokovanou šestou a sedmou čakru, což je intuice nebo také šestý smysl, význam je stejný. Pokud odhodíš strach a začneš naslouchat svému srdíčku a ne strachu, budeš vědět jak se rozhodnout. Přítele vidím jako pohodového s touhou, založit si vlastní rodinu. Tvé pocity se dávají do pohybu, mohou mít různé podoby, láska, vděčnost, rozmrzelost, zklamání, radost či harmonie. Tvé podvědomí se probouzí a na tebe čekají příjemné změny. Neboj se prožívat své touhy, ale zároveň buď také připravená vzdát se něčeho co ti v tuto chvíli přijde jako velmi důležité. Vidím u tebe lásku, štěstí a šťastný domov. Momentálně procházíš zkouškou a záleží jen na tobě, jestli v nich obstojíš. Vypořádej se s obtížemi a udělej tlustou čáru za minulostí, než učiníš jakékoliv rozhodnutí, pečlivě zhodnoť situaci, ve které ses ocitla.
Přeju ti šťastnou volbu při tvém rozhodování!

Diskusní téma: Výklady

vztah

Datum: 25.10.2015 | Vložil: viera

dobry den chcela by som sa opytat na vztah s priatelom ako sa bude vyvijat dalej som nar.29,12.1964,on je Peter 6.4.1979 dakujem

vztah,láska

Datum: 21.11.2014 | Vložil: Petra

Dobrý den Sárinko,jsem již delší dobu bez vztahu,chtěla bych se zeptat zda mě v brzké době čeká nějaký vztah,láska s mužem.Děkuji předemza odpověď.

coje semnou

Datum: 30.12.2013 | Vložil: ivana

Dobri den ja jsem s belgie jsem scech porad me book hlava nemam zadnou silu jako birch Vila nemocna bilajsem udoktora doktor mirek zeje vsechno vporadku jenze neni trvato talk semnou us ROK prosim gas pomoctemi

:-D

Datum: 08.06.2013 | Vložil: zdeňka

Dobrý den chtěla bych se zeptat na můj vztah jakým pude směrem jak se bude vyvíjet a jestli je tu možnost že by sme byly do budoucna spolu:-D já zdeňka 13.8.1981 a on miroslav 28.12.1961 předem děkuji za odpověď:-D

13 11 1948

Datum: 11.08.2012 | Vložil: jiri

jak to bude s financemi jestli se to zlepsi

Problémy se sestrou

Datum: 20.09.2011 | Vložil: Helena

Dobrý den paní Bohyně Sáro, od dětsví mám problémy se sobeckou, nesnášenlivou, svévolnou sestrou a já si ji tak přála. Hrubě mě urážela, ponižovala, o vše mě obrala, zavinila úmyslně mé poleptání oka žíravinou, řvala na mě často "Mrcho chcípni, já tě nenávidím", asi ve mně viděla soka a nakonec mě podvody a lstí připravila i o vše po rodičích (byt, dům se zařízením, pozemky). Mě jen hodila tašku se starými fotkami. Vyhrožuje, že jestli někomu řeknu, že předložila padělané závěť a list.o vydědění, prý mě dá do blázince a zbaví svéprávnosti. Jsem z toho moc smutná a vyděšená, že je lidská bytost tohoto schopná, plná zášti a nenávisti. Proč to dělá? Já nar. 1.4.1944, sestra Jiřina 27.4.1952. Děkuji, Helena

Ceka te zbytecna cesta.

Datum: 14.09.2011 | Vložil: Jarda

Draha Bohyne Saro,
omlouvam se za neuposlechnuti,ze prave je diskuze uzavrena a kdybyste mi opravdu dala aspon jednu sanci pomoct.Tato diskuse je mi poprve,ale muj zdani ze snu toci porad dokola.
Bohyne Saro,muzete zjistit do vasi vykladu omrknout,proc me ve snu porad mluvi o neco,co jsem potom zahledl do snare a ukazalo mi,ze Me ceka zbytecna cesta.Prosim o vysvetleni.
Diky,ja Jarda,19.12.1975,
email- jrslvslepk@gmail.com

co se mnou?

Datum: 29.08.2011 | Vložil: luca

dobrý den,mám plno otázek,ale asi potřebuji nasměrovat.Již dlouho mám spoustu práce a neubývá,chybí peníze,štěstí v lásce nemám a neustále hádky o peníze s tatínkem syna.Snažím se pomáhat týraným zvířatům,ale ani tam se mi nedaří tak jak bych chtěla.Prostě nemůžu najít nic co by mně těšilo....

Přidat nový příspěvek

Výklady

V této rubrice nejsou žádné články.